1896–1940
8
133 %
800 Kč
v 24 ✕ š 18 cm
Signatura: PD K. Koubek
litografie, akvarel
42 x 30,5 cm
Signatura: PD K. Koubek 1937.
24,5 x 19 cm
Signatura: K. Koubek, K v tisku