1896–1940
24,5 x 18,5 cm
Signatura: PD K. Koubek, KK v tisku
24 x 18,5 cm
Signatura: PD K. Koubek, LD KK v tisku
litografie, akvarel
42 x 30,5 cm
Signatura: PD K. Koubek 1937.
24,5 x 19 cm
Signatura: K. Koubek, K v tisku
26 x 20 cm
Signatura: K. Koubek
akvarel, tužka
28 x 22 cm
Signatura: Koubek 1936
24 x 18,5 cm
Signatura: K. Koubek