kombinovaná technika, olej, písky, kamínky, plátno
100 x 100 cm
Signatura: PD Kamila Ženatá 95
lept 28/50
4,5 x 6,5 cm
Signatura: PD Kamila Ženatá
barevný lept 28/50
4,5 x 6,5 cm
Signatura: PD Kamila Ženatá
100 x 100 cm