2016
akryl, plátno
80 x 80 cm
Signatura: PD Kamila Ženatá 2016
2016
akryl, plátno
80 x 80 cm
Signatura: PD Kamila ženatá 2016
lept 28/50
5 x 7 cm
Signatura: PD Kamila Ženatá
kombinovaná technika, olej, písky, kamínky, plátno
100 x 100 cm
Signatura: PD Kamila Ženatá 95
lept 28/50
4,5 x 6,5 cm
Signatura: PD Kamila Ženatá
barevný lept 28/50
4,5 x 6,5 cm
Signatura: PD Kamila Ženatá
100 x 100 cm
100 x 100 cm
litografie 95/200
25 x 16 cm
Signatura: 4 x Kamila Ženatá
barevná litografie 94/200
16 x 25 cm
Signatura: 4 x Kamila Ženatá
litografie 79/180
13 x 8 cm
Signatura: Kamila Ženatá
15,5 x 11,5 cm
Signatura: Kamila Ženatá