1935–2015
388
229 %
1 933 Kč
340 000 Kč
3 x kresba tuší
20 x 29 / 20 x 25 / 19,5 x 25,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, akvarel
31,5 x 14 cm
Signatura: neznačeno
1949 - 1950
kresba tuší, pastel, kostkovaný sešit
22 x 15 cm
Signatura: na frontispisu Karel Saudek
kresba tuší, akvarel
31,5 x 14 cm
Signatura: nesignováno