1861–1940
69
150 %
480 000 Kč
13 803 Kč
v 18 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Jos Uprka
barevná litografie
v 28 ✕ š 18 cm
Signatura: neznačeno
kvaš, tuš, karton
v 26 ✕ š 18,5 cm
Signatura: PD monogram J.U