1879–1936
27
115 %
15 000 Kč
olej, lepenka
37 x 39 cm
Signatura: PD Štolovský Aleš ?
barevná litografie
29 x 14,5 cm
Signatura: J. Štolovský
Signatura: PD Štolovský Aleš
17 x 20 cm