1879–1936
barevná litografie
v 31 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD J. Štolovský
olej, překližka
50 x 70 cm
Signatura: LD Jos. Štolovský
olej, malířská lepenka
41 x 49 cm
Signatura: LD J. Štolovský
olej, lepenka
37 x 39 cm
Signatura: PD Štolovský Aleš ?
barevná litografie
29 x 14,5 cm
Signatura: J. Štolovský
olej, lepenka
37 x 39 cm
Signatura: PD Štolovský Aleš
17 x 20 cm
litografie
29 x 19 cm
Signatura: J. V. Štolovský
litografie
29 x 17 cm
Signatura: J. V. v obraze
litografie
29 x 14 cm
Signatura: J. V. Štolovský
litografie
29 x 14 cm
Signatura: J. V. Štolovský
litografie
29 x 20 cm
Signatura: J. V. Štolovský