1819–1894
10
100 %
150 Kč
1845
olej, dřevěná deska
37 x 29,5 cm
Signatura: LD Mansfeld pinx. 845
1845
olej, dřevěná deska
36 x 45 cm
Signatura: LD Mansfeld. 1845
1846
olej, dřevěná deska
37 x 47 cm
Signatura: PD Jos. Mansfeld pinx. 1846
1845
olej, dřevěná deska
37 x 29,5 cm
1845
olej, dřevěná deska
36 x 45 cm
Signatura: LD Mansfeld. 1845
1846
olej, dřevěná deska
37 x 47 cm
1778
rytina
12,3 x 7,1 cm
Signatura: značeno v tisku Mansfeld