1820–1871
14
179 %
300 Kč
1 172 Kč
17 x tisk
9 x 14 cm
Signatura: neznačeno
2 x grafický list
23,5 x 26,5 / 23,5 x 26,5 cm
Signatura: 2 x neznačeno
1849
litografie
36 x 36,5 cm (výřez)
17 x tisk
17 ks 9 x 14 cm
Signatura: neznačeno