1923–1999
20
196 %
50 000 Kč
240 000 Kč
lept, akvarel
15,5 x 22,5 cm
Signatura: PD Josef Lehoučka 71
19 x 11 cm
Signatura: PD Lehoučka, D monogram JHL 1967 v tisku
suchá jehla, akvarel
15 x 20 cm
Signatura: PD Josef Lehoučka 80
olej, asambláž, dřevěná deska
29,5 x 20 cm
Signatura: UD J. Lehoučka V.88, na rubu Josef Lehoučka
akvarel, kvaš, karton
16 x 23 cm
Signatura: PD Josef Lehoučka 74
7,5 x 10 cm
Signatura: PD J. Lehoučka, LD XII. 85
kombinovaná technika, olej, lepenka
d. 15cm
Signatura: PD 86 J. Lehoučka, na rubu Josef Lehoučka
suchá jehla 7/12
13,5 x 9,5 cm
Signatura: Lehoučka 75
7,5 x 10 cm
Signatura: J. Lehoučka XII. 85
8 x 10 cm
Signatura: J. Lehoučka XII.85
suchá jehla 7/12
13,5 x 9,5 cm
Signatura: Lehoučka 75
20 x 12,5 cm
Signatura: Josef Lehoučka 87