1877–1914
olej, lepenka
v 40 ✕ š 50 cm
Signatura: LD Král
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
kolem 1910
olej, plátno
75 x 81 cm
Signatura: sign. LD J. Král
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, lepenka
40 x 50 cm
Signatura: sign. LD Král
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |