1926–2012
14
120 %
250 000 Kč
1 000 000 Kč
akryl, plátno
v 114 ✕ š 166,5 cm
Signatura: LD autorský štítek – Joel Stein / 1966, na rubu J. Stein, na blindrámu Stein / 1966
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
akryl, plátno
v 95 ✕ š 160 cm
Signatura: na rubu J Stein
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
1976 - 2001
akryl, plátno
70 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu J Stein 1976-2001
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |