71
207 %
5 324 Kč
41 000 Kč
16 x různá technika 46/50
v 51 ✕ š 41 cm
Signatura: 16 x různě
12 x různá technika 3/10
12,5 x 17 / 28,5 x 21 cm
Signatura: sign. 12 x různě (Karel Adamus v tisku)
12 x tisk
35 x 26 / 14 x 10,5 cm
Signatura: neznačeno
formátovaný, propalovaný papír
v 13,5 ✕ š 29 cm
Signatura: PD Jan Steklík, Jiří Valoch
v 5,5 ✕ š 20 cm
formátovaný papír
v 13 ✕ š 17,5 cm
Signatura: UD Jan Steklík, Jiří Valoch
v 13,5 ✕ š 18 cm
grafický list
v 18 ✕ š 12 cm
Signatura: PD Jiří Valoch
tisk
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Jiří Valoch 18 ii 67 v tisku
tisk
v 10 ✕ š 14 cm
Signatura: na rubu Jiří Valoch, PD Jiří Valoch 70 v tisku
tisk
v 30 ✕ š 21 cm
asambláž, formátovaný, propalovaný papír, kancelářské sponky
v 21,5 ✕ š 18 cm
Signatura: na rubu Jan Steklík, Jiří Valoch