71
207 %
5 324 Kč
41 000 Kč
v 10 ✕ š 8 cm
Signatura: LD Jiri Valoch /1967/ v tisku
v 10 ✕ š 9 cm
tisk
v 21 ✕ š 29,5 cm
Signatura: na rubu JIří Valoch 2002
tisk
v 21 ✕ š 29,5 cm
tisk
v 21 ✕ š 29,5 cm
Signatura: neznačeno
tisk
v 21 ✕ š 29,5 cm
formátovaný, propalovaný papír
v 9,5 ✕ š 39,5 cm
Signatura: na rubu Jan Seklík, Jiří Valoch
serigrafie 42/70
v 17,5 ✕ š 37 cm
Signatura: PD Jiří Valoch 1974/76
koláž
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: UD Jiří Valoch 2004
koláž
v 29,5 ✕ š 21 cm
tisk, autorská kniha - 9 karet, 1 karta CV
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: 2 x na přebalu Jiří Valoch v tisku, na kartách 1 x Jiří Valoch v tisku, 8 x monogram VCH 66 v tisku
1997, 1980, 2010
tisk, 2 x publikace, 4 karty v přebalu
21 x 20,5 / 29,5 x 21 / 17 x 13 cm
Signatura: nesignováno