71
207 %
5 324 Kč
41 000 Kč
serigrafie 42/70
v 17,5 ✕ š 37 cm
Signatura: PD Jiří Valoch 1974/76
koláž
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: UD Jiří Valoch 2004
koláž
v 29,5 ✕ š 21 cm
tisk, autorská kniha - 9 karet, 1 karta CV
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: 2 x na přebalu Jiří Valoch v tisku, na kartách 1 x Jiří Valoch v tisku, 8 x monogram VCH 66 v tisku
1997, 1980, 2010
tisk, 2 x publikace, 4 karty v přebalu
21 x 20,5 / 29,5 x 21 / 17 x 13 cm
Signatura: nesignováno
16 x různá technika 46/50
v 51 ✕ š 41 cm
Signatura: 16 x různě
12 x různá technika 3/10
12,5 x 17 / 28,5 x 21 cm
Signatura: sign. 12 x různě (Karel Adamus v tisku)
12 x tisk
35 x 26 / 14 x 10,5 cm
Signatura: neznačeno
formátovaný, propalovaný papír
v 13,5 ✕ š 29 cm
Signatura: PD Jan Steklík, Jiří Valoch
v 5,5 ✕ š 20 cm
formátovaný papír
v 13 ✕ š 17,5 cm
Signatura: UD Jan Steklík, Jiří Valoch
v 13,5 ✕ š 18 cm