138
115 %
850 Kč
2 743 Kč
litografie
15 x 11 cm
Signatura: Jiří Slíva
litografie 256/300
21 x 10,5 cm
Signatura: Jiří Slíva
litografie 16/100
38 x 48 cm
Signatura: Jiří Slíva
serigrafie 10/200
10 x 14 cm
Signatura: Jiří Slíva
10 x 17 cm
Signatura: Jiří Slíva
9 x 18,5 cm
Signatura: Jiří Slíva
barevná litografie 9/55
21,5 x 16 cm
Signatura: Jiří Slíva
barevná litografie 9/55
21,5 x 16 cm
Signatura: Jiří Slíva
21,5 x 10,8 cm
Signatura: Slíva
litografie
21 x 10,5 cm
Signatura: nesignováno