1924–2003
tisk
42 x 26 cm (skládačka)
Signatura: PD Jiří Rathouský
tisk
29,5 x 10 cm (skládačka)
Signatura: PD Rathouský
tisk
30 x 30 cm (skládačka)
Signatura: PD Jiří Rathouský
tisk
27,5 x 15,5 cm
Signatura: neznačeno
tisk
39 x 20 cm (skládačka)
Signatura: PD Jiří Rathouský
tisk
20,5 x 29,5 cm (skládačka)
Signatura: neznačeno
tisk
47 x 20 cm (skládačka)
Signatura: neznačeno
barevná litografie
10 x 12 cm
Signatura: PD Rathouský 2001
barevná litografie
10 x 12 cm
Signatura: PD Rathouský 2001
barevná litografie
10 x 12 cm
Signatura: Rathouský 2001
27 x 39 cm
Signatura: Jiří Rathouský