41
117 %
201 666 Kč
2 200 Kč
950 000 Kč
dřevěná plastika
v. 107 cm
Signatura: sign. zespodu J. Kovanda 1991
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
20 x 20 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu J. Kovanda 2001
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, plátno
20 x 20 cm
olej, akryl, plátno
20 x 20 cm