1892–1969
olej, plátno
30,5 x 40,5 cm
Signatura: PD Jiří Heřman, na rubu Jiří Heřman
olej, plátno
44 x 35,5 cm
Signatura: PD Jiří Heřman, na rub Jiří Heřman
olej, plátno
36 x 50 cm
Signatura: LD Jiří Heřman 31, Jiří Heřman na rubu n ablindrámu
olej, plátno
35 x 50 cm
Signatura: LD Jiří Heřman 32
olej, lepenka
33 x 41 cm
Signatura: Jiří Heřman 25
olej, lepenka
35 x 45 cm
Signatura: Jiří Heřman 23
olej, lepenka
40 x 33 cm
Signatura: PD Jiří Heřman 1931