43
104 %
97 500 Kč
430 Kč
480 000 Kč
olej, plátno
120 x 100 cm
Signatura: na rubu Jiří David 1984
akryl, plátno
35,5 x 50,5 cm
Signatura: na rubu J. David 2001
2008
kombinovaná technika, plátno
80 x 110 cm
Signatura: na rubu Jiří David 2008
2003
litografie 71/100
45,5 x 31 cm
Signatura: J. David 2003
barevná serigrafie 4/50
31 x 30,5 cm
Signatura: Jiří David
2003
litografie 71/100
45,5 x 31 cm
Signatura: J. David 2003
2009
litografie, autorský tisk
29,5 x 21 cm
Signatura: 2009 Jiří David na rubu
grafický list, papír na barevném papíře
21 x 29,5 cm
Signatura: 1980 Jiří David na rubu
29,5 x 21 cm
Signatura: David 89 na rubu
sitotisk 11/100
42 x 29,5 cm
Signatura: Jiří David 90 na rubu
serigrafie, autorský tisk
41 x 28,5 cm
Signatura: Jiří David 2001
21,5 x 30 cm
Signatura: na rubu Jiří David