6
100 %
90 000 Kč
1980 / 1983
2 x ofset
44 x 31,5 / 21 x 15,5 cm
Signatura: 2 x neznačeno
tisk
21 x 15 cm
Signatura: neznačeno
80. léta 20. stol.
suchá jehla 1/30
v 17,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD JZeithamml
tisk
21 x 15 cm
Signatura: neznačeno
1980 / 1983
2 x ofset
44 x 31,5 / 21 x 15,5 cm
Signatura: 2 x neznačeno
20 x 15 cm
Signatura: neznačeno