1863–1928
3
138 %
80 000 Kč
1916
olej, malířská lepenka
44,5 x 59,5 cm
Signatura: sign. PD nečitelně název Tomec 16
Vyvolávací cena: | 27 000 Kč |
1912
olej, plátno
112 x 150 cm
Signatura: sign. PD Tomec 1912
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |