1859–1915
11
138 %
1 400 000 Kč
1897
olej, plátno
80 x 140 cm
Signatura: sign. LD Jaroslav Věšín - Mnch - 1897
olej, malířská lepenka
41 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD Jar. Věšín