1925–2012
223
147 %
435 Kč
11 000 Kč
litografie
22 x 12,5 cm
Signatura: UD Škarohlíd
litografie
22 x 12,5 cm
Signatura: UD Škarohlíd
litografie
22 x 12,5 cm
Signatura: UD Škarohlíd
45 x 27 cm
Signatura: PD Škarohlíd 80
lept 25/100
15 x 12 cm
Signatura: PD Škarohlíd 85
kombinovaná technika, olej, malířská lepenka
46 x 46 cm
Signatura: na rubu Škarohlíd 2001
grafit
29,5 x 35 cm
Signatura: na rubu Škarohlíd 1989
suchá jehla 20/60
14 x 12 cm
Signatura: Škarohlíd 77
lept 3/40
16 x 9,5 cm
Signatura: Škarohlíd 1988
pastel, barevné křídy
41,5 x 42 cm
Signatura: Škarohlíd 1988 na rubu
13 x 8,5 cm
Signatura: Škarohlíd 1993
pastel, barevné křídy
41,5 x 42 cm