1881–1955
23 x 36 cm
Signatura: sign. PD Jaroslav Šetelík
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, plátno
50,5 x 88,5 cm
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
kvaš, tužka, karton
27 x 18 cm
Signatura: sign. LD Jaroslav Šetelík
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
90 x 110 cm
Vyvolávací cena: | 115 000 Kč |