1881–1955
17,5 x 15 cm
Signatura: PD Jaroslav Šetelík 32
akvarel, karton, lepenka
27,5 x 38,5 cm
Signatura: PD Jaroslav Šetelík
akvarel, karton
36,5 x 43 cm
Signatura: LD Jaroslav Šetelík
litografie
21 x 14 cm
Signatura: monogram JŠk v tisku
litografie
22 x 15,5 cm
Signatura: 2 x monogram JŠk v tisku