1872–1958
v 49 ✕ š 70 cm
Signatura: LD Panuška
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
kresba tuší, akvarel, karton
v 15,5 ✕ š 30 cm
Signatura: LD Panuška na podkladu
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
tuš, akvarel, papír
v 28 ✕ š 41 cm
Signatura: PD J. Panuška 99
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, lepenka
v 30 ✕ š 38,5 cm
Signatura: PD Panuška
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
v 32 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PD monogram P
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
uhel, karton
v 45 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Panuška
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
kolem 1900
olej, lepenka
58 x 64 cm
Signatura: sign. PN Panuška
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
kolem 1905
olej, lepenka
51,5 x 66 cm
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, sololit
51 x 70,5 cm
Signatura: sign. PD Panuška
olej, lepenka
75 x 94 cm
Signatura: sign. PD J. Panuška
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
olej, lepenka
39,5 x 30 cm
Signatura: sign. LD Panuška
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, lepenka
64 x 47 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Panuška