1924–1984
47
112 %
356 Kč
630 Kč
barevná litografie
20 x 29 cm
Signatura: Lukavský
litografie
15 x 10,5 cm
Signatura: nesignováno
mědirytina
16,5 x 13 cm
Signatura: nesignováno
ocelorytina
17 x 13 cm
Signatura: nesignováno