1884–1956
4
134 %
26 000 Kč
pastel, kvaš, karton kašírovaný na lepence
68 x 51,5 cm
Signatura: sign. PD Jar. Hněvkovský
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
1909
olej, lepenka
25,5 x 33 cm
Signatura: sign. PD Jar. Hněvkovský 909
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |