1890–1968
4
akvarel
19 x 14 cm
akvarel, karton na lepence
13,5 x 12 cm
Signatura: LD Háša Jaroslav
olej, dřevěná deska
8 x 7,5 cm
Signatura: na rubu Háša Jaroslav 1925