1908–1980
uhel, karton
23 x 60,5 cm (výřez)
uhel, karton
23 x 60,5 cm
uhel, karton
23 x 60,5 cm
vaječná tempera, lepenka
35 x 50 cm
Signatura: PD J.Dvořáček pod rámem
uhel, karton
23 x 60,5 cm
vaječná tempera, lepenka
35 x 50 cm
Signatura: PD pod rámem J. Dvořáček
uhel, karton
23 x 60,5 cm
vaječná tempera, lepenka
35 x 50 cm
olej, lepenka
34 x 24 cm
Signatura: LD J. Dvořáček 59
olej, plátno
31 x 51 cm
Signatura: Jaroslav Dvořáček 44