1830–1878
8
105 %
15 000 Kč
1 950 000 Kč
1869
olej na plátně
92,5 x 65,5 cm
Signatura: sign. PD Jaroslav Čermák. 1869
Vyvolávací cena: | 2 300 000 Kč |
1862
olej na dřevě (vzadu razítko Clichy)
22 x 16 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole Jaroslav Čermák 1862
Vyvolávací cena: | 230 000 Kč |