1886–1949
olej, lepenka
35 x 50 cm
Signatura: LD Jaro Procházka
olej, lepenka
35 x 50 cm
Signatura: LD Jaro Procházka
olej, lepenka
35 x 50 cm
Signatura: LD Jaro Procházka
olej, plátno
70 x 90 cm
Signatura: PD Jaro Procházka 1932
48 x 61,5 cm
Signatura: PD Jaro Procházka
48 x 61,5 cm
Signatura: PD Jaro Procházka
litografie
20,5 x 26 cm
Signatura: Jaro Procházka