1890–1977
448
133 %
107 500 Kč
42 500 Kč
10 500 000 Kč
litografie
v 58 ✕ š 48 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kresba tužkou, linkovaný papír
v 9 ✕ š 7 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
litografie
v 14,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD monogram J. Z. 20 v tisku
20 x 12,5 cm
15,5 x 9,5 cm
15 x 9,5 cm
Signatura: J. Z. v tisku
15,5 x 9,5 cm
dobový hlubotisk
21 x 14 cm
8,5 x 4,5 cm
6 x 7 cm
Signatura: J. Z.
50.léta 20.stol.
heliogravura
15 x 10 cm
50.léta 20.stol.
heliogravura
15 x 10 cm
1908
11,5 x 4,5 cm
Signatura: J. Z.
16,5 x 7,5 cm
8,5 x 10 cm
Signatura: J. Z.