4
113 %
27 000 Kč
akryl. plátno
v 115 ✕ š 155 cm
Signatura: PD J. Spěváček 2010, na rubu Jan Spěváček
2015
olej, plátno
80 x 120 cm
Signatura: PD J. Spěváček 2015, na rubu Jan Spěváček 2015
2012
barevná litografie 67/75
48,5 x 66,5 cm
Signatura: PD Jan Spěváček 2012