1900–1970
82
154 %
150 000 Kč
300 000 Kč
olej, lepenka
37 x 45 cm (výřez)
Signatura: PD J. Slavíček, na rubu Jan Slavíček a autorské razítko
olej, překližka
38,5 x 46,5 cm
Signatura: PD J. Slavíček
30 x 37,5 cm
Signatura: Jan Slavíček 1928
30 x 37,5 cm
Signatura: PD Jan Slavíček 1928
olej, plátno
47 x 56 cm
Signatura: PD J Slavíček
litografie, autorský tisk
30 x 41 cm
Signatura: Jan Slavíček
barevná litografie
33,5 x 45 cm
Signatura: Jan Slaviček
sepie
20 x 25 cm
Signatura: JS 1931
sépie, karton
18,5 x 32,5 cm
Signatura: J. Slavíček
akvarel, karton
35 x 50 cm
Signatura: PD Jan Slavíček Capri 1947
akvarel
18 x 27 cm
Signatura: Jan Slavíček
akvarel, tužka, papír
18 x 26,5 cm
Signatura: Jan Slavíček Venezia