37
139 %
210 000 Kč
3 993 Kč
210 000 Kč
v 27,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Knap 90
v 23,5 ✕ š 31,5 cm
Signatura: PD Jan Knap
v 27,5 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Knap (80?)
v 21 ✕ š 31 cm
Signatura: PD Knap 90
olej, plátno
50 x 55 cm
Signatura: LD Jan Knap 01
2006
barevná litografie 31/190
37,5 x 53,5 cm
Signatura: PD Jan Knap 06
barevná litografie 47/50
37,5 x 53,5 cm
Signatura: PD Jan Knap
akvatinta
27,5 x 20,5 cm
Signatura: Knap 90
akvatinta
20 x 29 cm
Signatura: PD Knap 90