1905–1982
10
olej, sololit
v 32 ✕ š 49,5 cm
Signatura: LD Jan Jílek 61
olej, překližka
v 30,5 ✕ š 40 cm
Signatura: PD J. Jílek 43
olej, plátno
v 73 ✕ š 100 cm
Signatura: PD Jan Jílek 48
olej, překližka
v 32 ✕ š 50 cm
Signatura: LD Jan Jílek 58