1876–1937
kol. r. 1920
olej, lepenka
24,5 x 35,5 cm
Signatura: sign. LD J. Honsa
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, lepenka
40 x 50 cm
Signatura: sign. LD J. Honsa
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, malířská lepenka
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD J. Honsa
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
1903
olej, plátno
72 x 98 cm
Signatura: sign. PD J. Honsa
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, lepenka
30 x 39 cm
Signatura: sign. PD J. Honsa
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, lepenka
26 x 31 cm
Signatura: sign. LD J. Honsa
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |