1927–2018
40
334 %
216 Kč
39 000 Kč
litografie
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD J. Hladík 71
v 6,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Jan Hladík 1945
litografie
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD J. Hladík 71
lept 30/50
v 18 ✕ š 6,5 cm
Signatura: PD J. Hladík 88
kombinovaná technika, akvarel, tempera, tužka, karton
v 35,5 ✕ š 26 cm
Signatura: PD Jan Hladík, monogram JH 67
suchá jehla, akvarel
v 17 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Jan Hladík 2012
tapiserie - art protis
v 141 ✕ š 132 cm
Signatura: na rubu na štítku Jan Hladík / 1965
suchá jehla, autorský tisk
v 33,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Jan Hladík 2009
litografie
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: PD J. Hladík 71
lept, kvaš
v 15,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD Jan a Jenny Hladíkovi
16,5 x 9,5 cm
Signatura: UD Jan Hladík
20 x 17,5 cm
Signatura: PD Jan Hladík 1946