1945–2021
207
122 %
220 000 Kč
1 687 Kč
olej, plátno
58,5 x 58,5 cm
Signatura: sign. PD I. Ouhel 87
70. léta
olej, sololit
15,5 x 15 cm
Signatura: sign. PD Ouhel