1945–2021
207
122 %
220 000 Kč
1 687 Kč
2002
akryl, olej, koláž, karton
21,5 x 17 cm
Signatura: I. Ouhel 2002
2000
akvarel, tuž
13 x 13 cm
Signatura: I. Ouhel 00