6
196 %
600 000 Kč
2010
olej, plátno
170 x 220 cm
Signatura: sign. PD Bukovský 2010, na rubu Ivan Bukovský
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
2010 - 2012
olej, plátno
200 x 140 cm
Signatura: sign. PD Bukovský 2010 - 12, Ivan Bukovský na rubu
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |