18 x 12,5 cm
Signatura: PD Inge Kosková
14 x 5,5 cm
17 x 13 cm
Signatura: Inge Popelková 1981
20,5 x 14,5 cm
Signatura: Inge Kosková 1984
17 x 13 cm
17 x 13 cm
14,5 x 5,5 cm
17 x 9 cm
Signatura: Inge Kosková 1991
litografie
14,5 x 5,5 cm
Signatura: nesignováno
17 x 13 cm