1920–2003
glazovaná pálená hlína
v. 42,5 cm
Signatura: sign. uvnitř Ida V.
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
olej, překližka
50 x 55 cm
Signatura: sign. LD Vaculková 42
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
barevně glazovaná keramika
v. 39 cm
Signatura: sign. uvnitř Vaculková Ida 90
Vyvolávací cena: | 3 200 Kč |