1894–1980
48
139 %
460 Kč
18 500 Kč
olej, plátno
78 x 100 cm
Signatura: LD Bochořáková
olej, plátno
80 x 100 cm
Signatura: LD B. D.
31 x 23 cm
olej, plátno
60 x 85 cm
Signatura: Bochořáková 1944
olej, plátno
93 x 70 cm
Signatura: Bochořáková 1963
olej, plátno
63 x 88 cm
Signatura: Bochořáková 1946
olej, plátno
60 x 86 cm
Signatura: 1946 Bochořáková
olej, plátno
70 x 93 cm
Signatura: 1963 Bochořáková
40. léta
olej, plátno
32,5 x 44 cm
Signatura: LD B D