1894–1980
48
139 %
460 Kč
18 500 Kč
akvarel
29,5 x 41,5 cm (výřez)
Signatura: PD Bochořáková
akvarel, karton
28,5 x 41 cm (výřez)
Signatura: PD H. Bochořáková-Dittrichová
24 x 15,5 cm
Signatura: PD Bochořáková-Dittrichová
kresba tuší, akvarel
18,5 x 32 cm (výřez)
olej, plátno
32,5 x 65 cm
Signatura: PD Bochořáková
olej, plátno
32,5 x 65 cm
Signatura: PD Bochořáková
olej, plátno
49 x 69 cm
Signatura: PD Bochořáková
5 x suchá jehla
28,5 x 20,5 / 25,5 x 30,5
Signatura: 4 x Bochořákova-Dittrichová, 5 x Bochořáková-Dittrichová v tisku
5 x barevný dřevoryt 35/100
18,5 x 24 / 29,5 x 21 cm
Signatura: 5 x Bochořáková-Dittrichová, 1 x monogram BD v tisku
akvarel
25,5 x 42,5 cm
Signatura: H. Bochořáková-Dittrichová 1959
kresba tuší, akvarel
48 x 32 cm
Signatura: New York 18/9 31 H. Bochořáková Dittrichová
31 x 22,5 cm
Signatura: H. Bochořáková - Dittrichová