1894–1980
48
139 %
460 Kč
18 500 Kč
olej, plátno
79 x 69 cm
Signatura: PD Bochořáková
olej, plátno
78 x 100 cm
Signatura: LD B. D.
olej, plátno
67 x 95 cm
Signatura: PD Bochořáková
olej, plátno
62 x 87 cm
Signatura: PD Bochořáková
olej, plátno
96 x 67 cm
Signatura: LD B. D.
olej, plátno
80 x 81 cm
Signatura: PD Bochořáková
olej, plátno
78 x 100 cm
Signatura: LD Bochořáková
olej, plátno
80 x 100 cm
Signatura: LD B. D.
31 x 23 cm