1894–1980
48
139 %
460 Kč
18 500 Kč
olej, plátno
60 x 85 cm
Signatura: Bochořáková 1944
93 x 70 cm
Signatura: Bochořáková 1963
63 x 88 cm
Signatura: Bochořáková 1946